Palmares

Onderstaande lijst geeft u een beeld van wat ik al heb gerealiseerd tijdens mijn carriere. 

2016

Mountainbike 2016

  • 3de plaats Cyprus Sunshine cup  ( CY )
  • 5de plaats Voroklini ( CY )
  • 1ste plaats Banyoles ( ESP )
  • 2de plaats Volcat ( ESP )
  • 1ste plaats XCE Volcat ( ESP )
  • 1ste plaats GP Beringen ( B )
  • 1ste plaats Graz Stategg ( A )

2015

Mountainbike 2015

  • 3de plaats Stage 1 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 2de plaats Stage 2 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 3de plaats Stage 3 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 3de plaats Stage 4 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 3de plaats Stage 5 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 1ste plaats Stage 6 Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 3de plaats klassement Andalucia Bike Race ( ESP )
  • 1ste plaats Ottignies
  • 1ste plaats Copa Catalana Barcelona ( ESP )
  • 1ste plaats Sherwood Pines ( UK )
  • 3de plaats Volcat Stage race ( ESP ) 
  • 3de plaats Coupe de France St Pompont ( F )
  • 6de plaats UCI HC Haiming ( A )
  • 1ste plaats BeNeLux Cup Erezée ( B )
  • 1ste plaats stage 1 BeMC ( B)
  • 1ste plaats stage 2 BeMC ( B)
  • 1ste plaats stage 3 BeMC ( B)
  • 1ste plaats algemeen klassement BeMC ( B)
  • 22ste plaats World Cup NoveMesto ( CZ )
  • 15de plaats World Cup Albstadt ( D )
  • 5de plaats Alpentour Stage 1 ( A )
  • 5ste plaats Alpentour Stage 2 ( A )
  • 3ste plaats Alpentour Stage 3 ( A )
  • 6de plaats Alpentour Stage 4 ( A )
  • 4de plaats algemeen klassement Alpentour UCI S1 ( A )
  • 4de plaats KitzBikeFestival KirchBerg ( A ) 
  • 24ste plaats World Cup Lenzerheide ( CH )
  • 1ste plaats Belgisch kampioenschap cross country 
  • 9de plaats Team Relay Europees kampioenschap ( IT )
  • 11de plaats Europees kampioenschap cross country ( IT )
  • 21ste plaats World Cup Mont Sainte Anne 5 ( C )
  • 29ste plaats World Cup Windham ( USA )
  • 17de plaats World Cup Val Di Sole ( IT )
  • 17de plaats eindklassement World Cup.
  • 17de plaats WK Andorra
  • 7de plaats Obertraun UCI C1 ( A )
  • 2de plaats Saalfelden UCI C1 ( A )
  • 14de plaats test even Olympic games Rio 

2014

Cyclocross 2014 - 2015

  • 6de plaats Bpost Bank trofee Ronse
  • 13de plaats World Cup Valkenburg ( NL )
  • 9de plaats Bpost Bank trofee Koppenberg
  • 12de plaats Europees kampioenschap Lorsch ( D )
  • 5de plaats Soudal Classic Niel
  • 1ste plaats Provinciaal kampioenschap Antwerpen
  • 9de plaats Hansgrohe Superprestige Gavere
  • 18de plaats World Cup Koksijde
  • 7de plaats Hansgrohe Superprestige Spa Francorchamps
  • 18de plaats World Cup Milton Keynes ( GB )
  • 14de plaats Bpost Bank trofee Hamme
  • 8ste plaats Bpost Bank trofee Hasselt
  • 7de plaats Bpost Bank trofee Essen
  • 21ste plaats World Cup Namen
  • 25ste plaats World Cup Zolder
  • 15de plaats Bpost Bank trofee Loenhout
  • 11de plaats Bpost Bank trofee Baal
  • 3de plaats Belgisch kampioenschap Erpe Mere

 

Mountainbike

  • 2de plaats Dinant
  • 1ste plaats Thieusies
  • 1ste plaats Codham Park UCI E2 (UK)
  • 2de plaats Teplice UCI E1 ( CZ )
  • 1ste plaats Cuesmes
  • 1ste plaats Houffalize UCI E1
  • 2de plaats Haiming UCI HC ( A )
  • 4de plaats Saalhausen UCI E1 ( D )
  • 1ste plaats BeMC Stage 1
  • 1ste plaats BeMC Stage 2
  • 1ste plaats BeMC Stage 3
  • 1ste plaats algemeen klassement BeMC UCI S2
  • 22ste plaats World Cup Nove Mesto ( CZ )
  • 20ste plaats World Cup Albstadt ( D )
  • 5de plaats Europees kampioenschap Sankt Wendel ( D )
  • 4de plaats Alpentour Stage 1 ( A )
  • 1ste plaats Alpentour Stage 2 ( A )
  • 1ste plaats Alpentour Stage 3 ( A )
  • 3de plaats Alpentour Stage 4 ( A )
  • 3de plaats algemeen klassement Alpentour UCI S1 ( A )
  • 1ste plaats Crelan Cup St Vith UCI E2
  • 1ste plaats topsport competitie Landgraaf UCI E2 ( NL )
  • 1ste plaats Britisch xco cup round 4 Sherwood Pines UCI E1 ( UK )
  • 1ste plaats Belgisch kampioenschap xco Ottignies
  • 23ste plaats World Cup Mont Saint Anne ( Canada )
  • 18de plaats World Cup Windham ( USA )
  • 1ste plaats European GP Malmedy UCI E1
  • 33ste plaats World Cup Méribel ( Frankrijk )
  • 20ste plaats WK cross country ( Noorwegen )

2013

Cyclocross 2013 - 2014

  • 8ste plaats Bpost Bank Trofee RONSE
  • 18de plaats cx world cup 1 Valkenburg (NL)
  • 7de plaats Bpost Bank Trofee KOPPENBERG
  • 7de plaats Soudal Classic NIEL
  • 7de plaats Bpost Bank Trofee Hasselt
  • 5de plaats Superprestige Gavere
  • 16de plaats cx world cup 2 Koksijde
  • 2de plaats provinciaal kampioenschap Antwerpen
  • 6de plaats Soudal Classic Antwerpen
  • 5de plaats Bpost Bank Trofee Essen
  • 15de plaats cx world cup Namen
  • 25ste plaats cx world cup Zolder
  • 15de plaats Bpost Bank Trofee Loenhout
  • 9de plaats Bpost Bank Trofee Baal ( GP Sven Nys )
  • 3de plaats Belgisch kampioenschap te Waregem.
  • 20ste plaats cx world cup Nommay ( France )
  • 20ste plaats wereldkampioenschap Hoogerheide ( Nederland )
  • 10de plaats Bpost Bank Trofee Lille.
  • 10de plaats Bpost Bank Trofee Oostmalle
  • 6de plaats Algemeen klassement Bpost Bank Trofee 2013 - 2014

 

Mountainbike

  • 1ste plaats beachrace Knokke , 3 Maart 2013
  • 1ste plaats xco Ottignies , 17 Maart 2013
  • 1ste plaats xco Theusies , 24 Maart 2013
  • 7de plaats xco UCI C1 Bad Sackingen ( D ) , 1 April 2013
  • 9de plaats xco UCI HC Heubach ( D ) , 21 April 2013
  • 7de plaats xco UCI HC Haiming ( AT ) , 28 April 2013
  • 1ste plaats xco UCI E2 Apeldoorn ( NL ) , 12 Mei 2013
  • 40ste plaats xco World Cup 1 Albstadt , 19 Mei 2013
  • 35ste plaats xco World Cup 2 Nové Mesto , 26 Mei 2013
  • Belgisch kampioen xce 2013 Antwerpen, 2 Juni 2013
  • 2de plaats city team challange Antwerpen, 2 Juni 2013
  • 19de plaats xco World Cup 3 Val di Sole ( IT ) , 16 Juni 2013
  • 15de plaats xco Europees kampioenschap Bern ( CH ) , 23 Juni 2013
  • 2de plaats xco Landgraaf ( NL ) , 30 Juni 2013
  • 2de plaats xco St. Vith , 6 Juni 2013
  • 2de plaats xco Steenwijk ( NL ) , 14 Juli
  • Belgisch kampioen cross country 2013 Lac de l'eau d'heure , 21 Juli 2013
  • 29ste plaats xco World Cup 4 Vallnord ( Andorra ) , 27 Juli 2013
  • 1ste plaats xco Hadleigh Farm ( Londen , Olympische omloop 2012 )
  • 32ste plaats xco Worldchampionship ( South Africa , Pietersmaritzburg ) 31 September 2013.
  • BeNeLux kampioen 2013 ( Zoetermeer , Nederland ) 8 September 2013.
  • 22ste plaats xco World Cup 6 Hafjell ( Noorwegen ) 14 September 2013.

 

cyclo cross 2012 - 2013

  • 1ste plaats Moedige veldrijder Wilrijk.
  • 1ste plaats Moedige veldrijder Eversel.
  • 12de plaats Koppenbergcross.
  • 4de plaats Soudal classic Niel.
  • 10de plaats Superprestige Gavere.
  • 23ste wereldbeker Koksijde.
  • 25ste wereldbeker Roubaix.
  • 10de Scheldecross Antwerpen.
  • 10de plaats Druivencross Overijse.
  • 7de Bpost Essen.
  • 26ste wereldbeker Namen.
  • 34ste wereldbeker Zolder
  • 15de Bpost Loenhout
  • 14de Superprestige Diegem
  • 10de plaats GP Sven Nys , 1 Januari 2013 
  • 4de plaats Belgisch kampioenschap veldrijden Mol , 13 Januari 2013.
  • 26ste plaats Wereldbeker Hoogerheide , 20 Januari 2013.
  • 15de plaats Bpost Lille.
  • 14de plaats Bpost Oostmalle.
  • 7de in het Bpost klassement 2012 - 2013.

weg

  •  4de  Kieldrecht 9 Juni 2013

 

2012

mountainbike

  • 1ste plaats strandrace te Blankenberge op 12 Februari 2012
  • 2de plaats Nissan mountainbike challenge te Knokke op 26 Februari 2012
  • 1ste plaats "Strandbikester 2012" regelmatigheidscriterium
  • 1ste plaats Merida Cup Dinant 11 Maart.
  • 11de Kamptal Klassik Trophy UCI E1 ( Oostenrijk ) 25 Maart.
  • 15de Norg UCI E2 ( Nederland ) 1 April.
  • 58ste World Cup Houffalize 15 April.
  • 14de Bundeliga Munsingen UCI E1 ( Duitsland ) 22 April.
  • 4de Belgacom Grand Prix Stoumont UCI E1 28 April.
  • 2de Apeldoorn UCI E2 ( Nederland ) 6 Mei.
  • 50ste World Cup Tsjechie 13 Mei.
  • 49ste World Cup La Bresse 20 Mei.
  • 2de GP D’europe Malmedy UCI E1 27 Mei.
  • 2de Belgacom Grand Prix Antwerpen UCI E2 2 Juni.
  • Antwerps Kampioen XCO 2 Juni.
  • 2de Langdraaf UCI E2 27 Juni.
  • 1ste Belgacom Grand Prix St Vith 7 Juli.
  • 1ste Groesbeek UCI E2 ( Nederland ) 8 Juli.
  • 1ste Belgacom Grand Prix Geraardsbergen UCI E1 15 Juli.
  • 1ste Belgisch Kampioen XCO Beringen 22 Juli.
  • 27ste World Cup Val d’isère 29 Juli.
  • 5de Belgacom Grand Prix Boom UCI E2 5 Augustus.
  • 1ste Belgacom Grand Prix klassement 2012.
  • 1ste Belgisch kampioen XCE Waregem 20 Augustus.
  • 1ste Zoetermeer UCI E2 ( Nederland ) 27 Augustus.
  • 2de Flanders Cup Langdorp.

cyclo cross

  • 15de GP Sven Nys GVA.
  • 10de Belgisch Kampioenschap te Hooglede - Gits.
  • 33ste wereldbeker te Liévin (Frankrijk).
  • 38ste wereldbeker te Hoogerheide (Nederland).

Weg

  • 9de Heist op de Berg algemeen 29 April.
  • 4de Provinciaal Kampioenschap Heist op den Berg 29 April.
  • 23ste Kieldrecht 3 Juni.
  • 4de Watervliet 1 Juli.

2011

mountainbike

  • Provinciaal kampioen Antwerpen
  • 47ste wereldbeker Dalby Forest te Yorkshire (Groot Britanië)
  • 54ste wereldbeker te Offenburg (Duitsland)
  • 3de plaats UCI Grand Prix te Malmedy op 5 Juni
  • 5de plaats te Groesbeek (Nederland)
  • 3de plaats Belgacom Grand Prix te Sankth Vith
  • 3de plaats Belgisch kampioenschap te Halle
  • 2de plaats Wallonia cup te Ouren
  • 2de plaats te Kessel
  • 51ste wereldbeker te Novo Mesto (Tsjechië)
  • 47ste wereldbeker te Val di Sole (Italië)
  • 4de plaats Steenwijk MTB cup (Nederland) op 28 Augustus
  • 3de plaats UCI wedstrijd te Beringen op 18 September
  • 7de plaats op UCI wedstrijd Hondsrug te Gieten op 2 Oktober
  • 3de plaats BK marathon op 9 Oktober (gescheurde band na 18 km)
  • 1ste plaats Lotto Beachrace te De Panne op 20 November

cyclo cross

  • 4de moedige veldrijder te Lichtaart op 5 November
  • 1ste moedige veldrijder te Vorselaar op 26 November
  • 5de moedige veldrijder te Rijkevorsel op 3 December
  • 5de moedige veldrijder te Averbode op 4 December
  • 14de Scheldecross (UCI) op 10 December
  • 14de GVA Essen (UCI) op 17 December
  • 14de superprestige Diegem (UCI) op 23 December
  • 16de Fidea Classic te Leuven (UCI) op 30 December

weg

  • 9de na Tour criterium te Herentals
  • 3de Massemen - Wetteren 1.15 dames elite

2010

In dit seizoen had ik te kampen met gezondheidsproblemen, oa: virusinfectie.

  • 1ste plaats te Bolderberg
  • 6de plaats Cyprus sunshine cup te Voroklini (Cyprus)
  • 2de plaats te Banyoles (Spanje)
  • 4de plaats te Langelois (Oostenrijk)
  • 2de plaats Belgian Cup te Verviers
  • Vice Belgisch kampioen Cross country
  • 3de plaats belgisch kampioenschap Marathon 

2009

  • 3de plaats eindklassement Sunshine cup te Voroklini (Cyprus)
  • 23ste plaats wereldbeker te Zuid Afrika
  • 29ste plaats wereldkampioenschap te Canberra (Australië)
  • 29ste plaats wereldbeker te Offenburg  (Duitsland)
  • Vice belgisch kampioen (titel verspeeld door valpartij en mechanische pech)
  • 20ste plaats europees kampioenschap te Zoetermeer (Nederland)
  • 38ste plaats wereldbeker te Schladming (Oostenrijk) 

2008

  • 14 podiumplaatsen
  • 33ste plaats wereldbeker te Madrid (Spanje)
  • 30ste plaats Europees kampioenschap te St. Wendel (Duitsland)
  • 32ste plaats wereldbeker te Fort William (Schotland)
  • 41ste plaats wereldbeker te Vallnord (Andorra)
  • 4de plaats Beneluxkampioenschap te Zoetermeer (Nederland)
  • Belgisch kampioen Cross Country
  • Belgisch kampioen Marathon
  • 27ste plaats wereldbeker te Schladming (Oostenrijk)